Sokan hallották már, hogy a klímát télen is érdemes időnként bekapcsolni, hogy „mozogjon benne a gáz”. De vajon valóban szükséges ez?
5,1kW inverteres split klíma
Automatikus újraindulás
12 fokozatú ventilátor
Hőmérséklet kompenzáció
Alacsony hűtőközeg érzékelő
Melegindítás
Cold Catalyst szűrő
Széles üzemi hőmérséklet
1W készenléti üzemmód
Turbó üzemmód
Hűtőteljesítmény (kW): 3,42
Fűtőteljesítmény (kW): 3,52
Tápfeszültség (V, Hz): 220-240,50
Légszállítás - beltéri (m3/h): 620/520/400
Zajszint - beltéri (dB): 54
Beltéri egység mérete (szé.*ma.*mé.) (mm): 790×265×198
Nettó tömeg (beltéri/kültéri) (kg): 8/29,5
Csőméretek - folyadék/gáz (mm): 6,35/9,52
Klímaberendezések NAGYKERESKEDELMI áron a készlet erejéig! Az aktuális legjobb ajánlatot adjuk Önnek, több tipusra és árkategóriában, segítünk a legjobb döntést meghozni Önnek. Kizárólag számlával, garanciával és magyarországi hivatalos beszerzésű klímákkal, anyagokkal dolgozunk!
Kérje ingyenes felmérésünket, mérnök Tanácsadó kollégánk felkeresi Önt otthonában és elkészítjük árajánlatát!
Az ár tartalmazza: a kiszállást, a felmérést, egy fal átfúrását, a kültéri és a beltéri egység felszerelését, a kábelcsatornában történő kiépítést, az anyagköltségeket (rézcsövek, szigetelések, kültéri tartókonzolt vagy terasztartót, cseppvízcsövet, hűtőközeg rátöltést, kábelcsatornát), a csövezést 2 méterig (ennél hosszabb csövezés esetén a plusz költség 10.000 Ft méterenként).
A szerelések 90%-a megoldható ezen a csőhosszon belül, így nem kell számolgatnia a centiket, ahogyan mi sem fogjuk ha mégis pár centivel hosszabb vezetékelésre lesz szükség. Az ennél hosszabb csövezésekre egyedi árat kap majd a felmérés utáni árajánlatban. Normál szerelés esetén 10.000Ft/ méter a csövezés költésége a 2 méteren felüli szakaszra számolva.
A falban elvezetett csövezés költsége bruttó 15.000 Ft/méter.( csak elő és utószezonban vállalunk falban elvezetett csövezés kiépítését!)
Az ár tartalmazza: a tégla/ytong fal kivésését, a csövezés kialakítását, az elektromos bekötések elkészítését, a cseppvíz elvezetését és a csövezés gipszeléses rögzítését, valamint a sitt bezsákolását. ( faljavítást, festést sajnos nem tudunk elvállalni)
Kérje ingyenes felmérésünket és készítünk Önnek egy életkörülményeire és felhasználói szokására szabott árajánlatot!